Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Systemy Informatyczne

Systemy
Informatyczne

Systemy informatyczne to obecnie jeden z najważniejszych fundamentów działalności wielu firm i instytucji. Naszym zadaniem jest dostarczanie Państwu rozwiązań w zakresie infrastruktury IT w taki sposób aby firma mogła działać bezawaryjnie i bezpiecznie. Systemy komputerowe przygotowujemy dla każdego zamówienia indywidualnie korzystając z własnych zasobów ora przy zamówieniach specjalnych z zasobów naszych partnerów technologicznych. Współpracujemy z wieloma wybitnymi specjalistami oraz podwykonawcami z którymi realizowaliśmy już wiele projektów.

 

Pragniemy być dla Państwa godnym i stabilnym partnerem w zakresie dostarczania bezpiecznych systemów IT. każde zamówienie traktujemy jak nowy projekt, który trzeba dobrze zaprojektować i w którym trzeba dobrze dobrać odpowiednie środki, aby ostatecznie to co dla Państwa utworzymy spełniało cele oraz stanowiło dobry  fundament do dalszego rozwoju.

94170.jpg

Na przestrzeni lat wyspecjalizowaliśmy się w projektowaniu i  budowaniu sieci komputerowych wewnętrznych oraz w dostarczaniu serwerów oraz oprogramowania dedykowanego dla różnych instytucji. Kompleksowa obsługa pozwoliła nam całościowo przewidzieć i zaplanować wszelkie wyzwania w realizacji dużych i skomplikowanych sieci. A ostateczny efekt zawsze kończył się zadowoleniem użytkownika końcowego tej sieci.

 

Oprócz samego budowania sieci przeprowadzamy również szkolenia dla jej administratorów oraz szkolenia z obsługi oprogramowania użytkowników końcowych.

cloud-upload-icon-line-connection-of-circuit-board.jpg

Naszymi klientami najchętniej zostają:

  • Szpitale oraz kliniki
  • Urzędy takie jak Urząd miasta, urząd gminy, ośrodki pomocy społecznej, urzędy pracy, urząd marszałkowski
  • Kancelarie prawne, kancelarie podatkowe oraz biura rachunkowe.
  • Firmy technologiczne w tym fabryki, hale produkcyjne oraz zaawansowane hale logistyczne
  • Firmy biurowe i administracyjne posiadające zarówno rozproszone jak i skupione sieci od kilkunastu do kilkuset stanowisk komputerowych.
  • Firmy deweloperskie z którymi współpracujemy na końcowych etapach wykończeni wnętrz przemysłowych oraz biurowych.

 

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i pod każde wymagania naszych klientów indywidualnie dobieramy rozwiązania i podwykonawców.

Zapraszam do współpracy i do niezobowiązującej rozmowy o Państwa inwestycji.