Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Serwery i Pamięci Masowe

hallway-with-a-row-of-servers.jpg

Platformy serwerowe oraz pamięci masowe są jednym z kluczowych ofert firmy Bitnet. Znajdziesz w niej kompletny zestaw produktów przygotowanych przez doświadczonych specjalistów – oferta zawiera urządzenia od przetwarzania, zabezpieczania, gromadzenia po archiwizacje danych korzystając z najlepszych współczesnych technologii. Posiada również oprogramowanie obsługujące całość oraz infrastrukturę konieczną do ich uruchomienia.


Przechowywanie i zarządzanie danymi
W naszej ofercie dostępne są produkty i rozwiązania, które mogą być stosowane w dużych serwerowniach, lub centrach danych. Systemy zbudowane w oparciu o obecnie wysoko rozwiniętej technologii Software Defined Storage są coraz częściej wykorzystywane do wsparcia działania dobrze zaprojektowanych i wyposażonych serwerowni.

 

Korzystając z oferty Bitnet, możesz kompleksowo przygotować do pracy nawet bardzo rozbudowane centrum danych. Pracujemy w oparciu o gotowe platformy serwerowe stworzone przez prestiżowe marki, doceniane na całym świecie

 

Dla zwiększenia bezpieczeństwa przechowywania Twoich danych przygotowaliśmy specjalną ofertę z wysokiej klasy oprogramowaniem do archiwizacji i backupu. Dodatkowo zajmujemy się wdrażaniem, konfiguracją, oraz organizujemy profesjonalne szkolenia z jego obsługi dla pracowników.
Oferta Bitnet jest jednak dużo obszerniejsza. Znajdziesz w niej także urządzenia NAS, systemy dyskowe RAID jak również duplikatory CD/DVD i wiele innych. W naszym portfolio oferujemy systemy do przechowywania i zarządzania danymi dla każdej firmy niezależnie od jej potrzeb czy zakresu działań branżowych.


 

Wsparcie dla Technologii Software Defined Storage
Dzięki rozwojowi technologii Software Defined Storage na rynku pamięci masowych zwiększyła się dbałość o oprogramowanie, najważniejszymi jego cechami stały się prostota, funkcjonalność i szybkość działania.
W oparciu o technologię Software Defined Storage coraz częściej budowane są systemy, które wspierają działanie dobrze zaprojektowanych i wyposażonych serwerowni lub dedykowanych centrów danych. W ofercie firmy Bitnet dostępne są produkty i rozwiązania, które mogą być tam stosowane. Decydując się na zakup oprogramowania do backupu i archiwizacji, systemów dyskowych RAID, urządzeń NAS, platform serwerowych, duplikatorów CD/DVD i innych zyskasz profesjonalną obsługę doświadczonych specjalistów. Oferujemy kompleksową obsługę projektów, poczynając od instalacji, poprzez proces wdrożenia po stałe wsparcie, oraz doradztwo.

 

Serwery i dyski sieciowe dla małych biur.

Wyobraź sobie że na wszystkich komputerach w twojej firmie jest widoczna dla wszystkich wspólna partycja, wspólny dysk sieciowy. Wszystko co na niej umieścisz w ułamku sekundy jest dostępne na pozostałych komputerach pozostałych członków Twojego zespołu. Wspólnie możecie edytować i rozwijać pliki oraz tworzyć wspólnie archiwum.  Tak właśnie działają serwery NAS. Dzięki przechowywaniu ważnych informacji na serwerze NAS Twoje dane są bezpieczne bo zabezpieczone hasłem i nie są zapisywane na lokalnych komputerach pracowników a to oznacza, że awaria komputera a nawet jego kradzież nie spowoduje utraty danych gdyż dysk komputera jest pusty a dane są w chmurze na dysku NAS.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą to zapraszam do kontaktu.

disassembled-hard-drive-from-the-computer-hdd-with-mirror-effect.jpg