Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Telewizja Przemysłowa

cctv-camera-monitoring-for-security-system-protection-in-office-closedcircuit-television-also-known-as-video-surveillance-use-of-cameras-to-transmit-signal-to-specific-place-for-observe-by-network.jpg

Telewizja przemysłowa jest to system, dzięki któremu możliwe jest nagrywanie obrazu nawet przez kilkaset kamer przemysłowych w tym samym czasie. Elementami składowymi systemu są rejestratory oraz kamery, z których obrazy przesyłane są do centrum odbiorczego umieszczonego w dowolnym miejscu na świecie, w którym pracownicy mogą oglądać na monitorach nagrane zdarzenie.

Nasza firma współpracuje z autoryzowanymi dystrybutorami, oferujemy profesjonalne produkty wysokiej jakości, pełne wsparcie techniczne oraz gwarancję.

Dobre zaprojektowany system decydował będzie o skuteczności monitoringu. Odpowiednia ilość kamer będzie miała wpływ na obszar pokryty monitoringiem, a od wyboru odpowiedniego rejestratora  oraz użytych dysków twardych zależeć będzie zarówno  ilość przechowywanych nagrań oraz czas długość przechowywania nagrań.

Nasi doświadczeni pracownicy zajmują się więc odpowiednim zaprojektowaniem systemu, instalacją, naprawami, diagnostyką a także systematycznym serwisowaniem wszelkiego rodzaju systemów monitoringu.

Oprócz klasycznych systemu monitoringu instalujemy także pojedyncze kamery IP podpinane bezpośrednio do Internetu. Podgląd z kamery IP nie wymaga posiadania żadnego wideo rejestratora, wystarczy zalogować się do kamery podjąć login i hasło przez przeglądarkę internetową.  Kamery IP też można integrować z innymi klasycznymi systemami nagrywania i utrwalania obrazu wideo.

Ponadto obraz z kamer IP może być streamowany na stronach internetowych i w serwisach społecznościowych co jest popularne na przykład dla stoków narciarskich i innych obiektów turystycznych.

W naszej ofercie znaleźć można m.in.:

  • Monitoring IP
  • Kamery konsumenckie
  • Monitoring AFD
  • Monitoring HD-CVI oraz HD-TVI
  • Obiektywy do kamer
  • Oświetlacze podczerwieni
  • … i wiele więcej.

security-cctv-camera-or-surveillance-system-in-building-closed-circuit-television-modern-cctv-camera-on-a-wall.jpg